Ağır Yük Taşımacılığı

Ağır nakliyat çözümlerimiz ile sizlere en kaliteli, güvenilir hizmeti vermek için bütün çabalarımızı siz müşterilerimiz için sarf ediyoruz.

Yılların verdiği bilgi ve tecrübesiyle, gabari dışı ve ağır yük taşımalarında uzmanlaşmıştır. Ağır yük ve gabari dışı taşımacılık operasyonları tecrübe, uyum, en üst seviyede olan metotları gerektirir. Geniş, uzun ve yüksek her türlü ağır yükler özel izin ve hizmetler ile güvenli bir şekilde teslim edilir.

Özel ekipmanları kullanarak, gabari dısı olan makine ve materyallerin inşaat şantiyelerine ve tesislere taşımasını gerçekleştiriyoruz. Reaktör, trafo, jeneratör, türbin, konvektör, inşaat makinaları, vinç ve tankların, 700 tona kadar olan yüklerin taşımasını başarıyla yapmaktayız.

Sabitleme takımı ve operatörlerden oluşan kalifiye ekibimiz, proje ve konvensiyonel olmayan yüklerin (tekne, yat, enerji üniteleri, uzun parçalar, rüzgar gülü, rafineri parçaları, enerji ve petrol tesislerinin parçaları, deniz ve endüstriyel ekipmanlar, trafo ve jeneratörlerin) teslimini gerçekleştirmekteyiz.

Ağır Nakliye Nedir?

Rüzgar tirbünü, petrol arama tesisi, yat, fabrika ekipmanları, kiriş,iş makinaları, reaktör, jeneratör, transformatör, trafo, cebri boru ve kazan gibi gabari dışı malzemelerinizi uzmanlık ve mühendislik gerektiren, coğrafi bakımdan ulaşılması en güç bölgelere bile güvenle ulaştırabilmektir.

Ankara Nakliyat & Logistics olarak, Low-bed filomuz ve dorselerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ağır nakliyat konusunda profesyonel hizmet arıyorsanız bize mutlaka ulaşınız.

Gabari dışı ve ağır yük taşımacılığında, geçilmesi zor köprü ve tüneller için yol etüdleri yapılarak farklı çözüm alternatifleri üretmekteyiz.

Ağır Yük Taşımasını Yaptığımız Sektörler

  • Endüstri ve endüstriyel makinaları,
  • İnşaat endüstrisi,
  • Çelik ürünleri,
  • Petrol sektöründeki ürünleri,
  • Rüzgar enerjisi / Rüzgar türbin parçaları,
  • Santral ekipmanları / Hidroenerji,
  • Denizcilik / Yatçılık,,
  • Havacılık,
  • Demiryolları
ankara şehirlerarası ağır yük nakliyat, ankara ağır yük nakliyat fiyatları, ankara ağır yük nakliyat platformu, ağır yük nakliyat ankara eryaman, ağır yük nakliyat etimesgut, ağır yük nakliyat türkiye, ağır yük nakliyat ankara, ankara ağır yük nakliyat tavsiye, ankara şehir içi ağır yük nakliyat, ankara ağır yük nakliyat fiyatları forum, ağır yük taşımacılığı, ankara ağır nakliyat
ANKARA NAKLİYAT & LOGISTICS
Altay Mh. 2668 Cd. Fırat Life Style Residence F Blok No:15
ERYAMAN / ANKARA
tel : 0 312 345 06 06 / 0 312 278 32 29
fax : 0 312 278 32 03
Ankara Nakliyat & Logistics © 2016
Created by GDESIGN