Biz kimiz?

Bir lojistik şirketinden daha fazlası

Her koşulda, faaliyet alanındaki toplam kaliteyi ön planda tutarak, kurumsal kimliğini ve dürüstlüğünü başardığı projeleriyle kalıcı kılmak temel amacımızdır.

Ankara Nakliyat & LOGISTICS

1999 da kurulmuş olan şirketimiz , yurtiçi ve yurtdışına yapmış olduğu sevkiyatlarla birçok başarıya imza atmıştır. Kamu ve Özel sektör ihalelerini yakından takip eden firmamız son 3 yılda cirosunu %200 oranında arttırmış olup, her yıl filomuza katılan yeni araçlarımızla müşterilerimizin hızlı ve güvenilebilir sevkiyat beklentisini kendine ilke edinmiştir.

Toplam kalite sistemiyle oluşturduğumuz ‘Yüksek Kalite’ anlayışıyla taşımacılık sektöründe öncü olmayı hedefliyoruz. Taşımacılık sektöründeki teknolojik yenilikleri takip edip en iyi yönetim ve hizmet tekniklerini şirketimiz bünyesinde adapte ederek yönetim yapımız ve dolayısıyla hizmet anlayışımızı dinamik ve esnek kılmaktır.

Çağımızın getirdiği bütün imkanlardan faydalanarak yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle olası problemleri ve talep edilebilecek istekli önceden tahmin ederek, önlem almak ve bu doğrultuda çalışmalarımıza devam etmek hizmet kalitesinde, Batı normlarına ulaşarak insana sınırsız hizmet vererek sektörümüzdeki problemleri ortadan kaldırmaktır.

Müşteri ve Pazar odaklı düşünerek kaliteli hizmet vermeyi hedef etmekteyiz. Tecrübeli ve eğitimli personelimiz ile, kaliteli hizmet sunarak azami müşteri memnuniyeti sağlamayı, sürekli iyileşme çerçevesinde sektörümüz dahilinde öncü firmalar arasında olmayı amaç edindik.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda her zaman öncelik olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti gelmekte bu da firma kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır. Saygın ve seçkin profil sunan firmamız, geçmişten günümüze geçen süreçte kalite politikasında somutlaşan yönetimsel ve hizmet felsefelerini uygulayarak, alanında tanınan ve tercih edilen bir kuruluş olmuştur.

NEDEN BİZ?

  • Hızlı Teslimat : Siz değerli müşterilerimizin , dilediği tarih ve zamanda yapılan teslimatlar firmamız adına gurur kaynağı olmakta ve para kazanmaktan çok daha önde gelmektedir.
  • Baştan sona uygun çözümler : Sevkiyatı yapılacak olan ürünlere özel araç parkımızla müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çözümler üretip en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermek bizim için vazgeçilmez bir kuraldır.
  • Güvenlik ve Uyum : Tüm personelimizin ekip uyumuyla çalışıp sevk edilecek olan malzemeleri en güvenli şekilde teslimat yapmaları adına firmamızda aylık seminerler düzenlenmektedir.

Emniyet ve Güvenlik

Firmamız adına yükleme yapan araçların tamamının “Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası” mevcut olup, sevkiyat esnasında olabilecek herhangi bir zararda müşterilerimiz mağduriyet yaşamaması adına gerek firmamız gerekse söz konusu sigorta şirketi devreye girerek, en kısa yoldan çözüm imkanı sağlamaktadır.

ANKARA NAKLİYAT & LOGISTICS
Altay Mh. 2668 Cd. Fırat Life Style Residence F Blok No:15
ERYAMAN / ANKARA
tel : 0 312 345 06 06 / 0 312 278 32 29
fax : 0 312 278 32 03
Ankara Nakliyat & Logistics © 2016
Created by GDESIGN