A N K A R A L O J İ S T İ K

Yükleniyor

Bizi Ziyaret Edin:
Ankara, TR
Çalışma Saatlerimiz:
Pzt-Cmt 08:00-19:00
Mail Adresimiz
[email protected]

Hizmet Detay

Beton Köşk Taşımacılığı

Ankara Lojistik olarak verdiğimiz hizmetlere sadece Ankara'da değil tüm TÜRKİYE genelinden ulaşabilirsiniz. Taşıdığımız yükleri ve araçlarımıza gelebilecek muhtemel hasarlara karşı taşımalarımız sigorta güvencesi altında yapılmaktadır.

Tüm araçlarımızda bulunan araç takip sistemi ile müşterilerimizin taşımasını gerçekleştirmekte olan araç ya da araçların durum yada konumları ile ilgili doğru ve eş zamanlı bilgi verebilmekteyiz. Taşıdığımız yükleri ve araçlarımıza gelebilecek muhtemel hasarlara karşı taşımalarımız sigorta güvencesi altında yapılmaktadır. Ankara Lojistik başarının temelinin insan faktöründe yattığının bilincindedir. 7/24 saat kesintisiz ve aralıksız hizmetinizde olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Başından sonuna kadar her dakika dikkat ve uzmanlık gerektiren hassas yüklerin ve özellikle trafoların taşımacılığını başarıyla yapmaktayız. Yüksek eğimli virajlar, uzun kilometrelerce iniş çıkışların olduğu, stabilize yolları olan hidrolik santrallere, yüklerin teslimini gerekli yol analizlerini yaptıktan sonra gerçekleştiriyoruz.

300 ton ağırlığına kadar gabari dışı malzemenin( türbin, trafo, jeneratör, press vb.) fabrika veya şantiye içerisinde istenen kaide üzerine özel kaldırma-kaydırma aparatları kullanılarak kurulmaya hazır hale getirilmesini sağlamaktayız.

Komple & Parça Yük

Yeni nesil araçlarımızla hizmetinizdeyiz

Lojistik Çözümleri

Size özel lojistik çözümleri sunuyoruz

Lojistik Yönetimi

Baştan sona lojistik takibi ve yönetimi

Beton Köşk Nedir?

Sekonder dağıtım sistemlerinde, kompakt köşk tipi binalarında ve endüstriyel tesislerde, dahili mekanlarda kullanım amacı ile tasarlanmış orta gerilim şalt cihazlarıdır. Bir şalt merkezinde gerekli olabilecek tüm fonksiyonel birimler yan yana tesis edilmiştir. Köşkler genel itibari ile 3 bölümden oluşmaktadır.

Taşımasını yaptığımız bu bölümler : Yüksek gerilim anahtarlama üniteleri bölümü, orta gerilim dağıtım transformatör bölümü, alçak gerilim dağıtım panosu bölümü.

Taşımasını Yaptığımız Enerji Ekipmanları
 • Hava Yalıtımlı Modüler Hücreler
 • Metal-Clad Hücreler
 • Havai Hat Ürünleri (Otomatik Yük Ayırıcı ve Kesiciler)
 • Komple Gaz Yalıtımlı Hücreler (RMU)
 • MonoBlok Beton Köşkler
 • Orta Gerilim Ekipmanları
 • Yeraltı Beton Trafo Merkezleri
 • Saç Trafo Merkezleri
 • Kataner Sistemler
 • Rüzgar Enerji Sistemleri
 • Jeneratör
“Ankara Lojistik, gelişen nakliyat sektöründe birçok alanda uzmanlaşmıştır. Ülkemiz ve gelişen nakliyat sektörünün en önemli yük dalı olan Beton Köşk Taşımacılığı dalında oldukça başarılı işlere imza atmıştır.” - Nihat YALÇIN

Güvenlik

Tüm personelimizin ekip uyumuyla çalışıp sevk edilecek olan malzemeleri en güvenli şekilde teslimat yapmaları adına firmamızda aylık seminerler düzenlenmektedir.

Kalite

Sevkiyatı yapılacak olan ürünlere özel araç parkımızla müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çözümler üretip en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermek bizim için vazgeçilmez bir kuraldır.

Hızlı Teslimat

Siz değerli müşterilerimizin , dilediği tarih ve zamanda yapılan teslimatlar firmamız adına gurur kaynağı olmakta ve para kazanmaktan çok daha önde gelmektedir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

+90 312 345 06 06