A N K A R A L O J İ S T İ K

Yükleniyor

Bizi Ziyaret Edin:
Ankara, TR
Çalışma Saatlerimiz:
Pzt-Cmt 08:00-19:00
Mail Adresimiz
[email protected]

Hizmet Detay

Ağır Yük Taşımacılığı

Yılların verdiği bilgi ve tecrübesiyle, gabari dışı ve ağır yük taşımalarında uzmanlaşmıştır. Ağır yük ve gabari dışı taşımacılık operasyonları tecrübe, uyum, en üst seviyede olan metotları gerektirir. Geniş, uzun ve yüksek her türlü ağır yükler özel izin ve hizmetler ile güvenli bir şekilde teslim edilir.

Özel ekipmanları kullanarak, gabari dısı olan makine ve materyallerin inşaat şantiyelerine ve tesislere taşımasını gerçekleştiriyoruz. Reaktör, trafo, jeneratör, türbin, konvektör, inşaat makinaları, vinç ve tankların, 700 tona kadar olan yüklerin taşımasını başarıyla yapmaktayız.

Sabitleme takımı ve operatörlerden oluşan kalifiye ekibimiz, proje ve konvensiyonel olmayan yüklerin (tekne, yat, enerji üniteleri, uzun parçalar, rüzgar gülü, rafineri parçaları, enerji ve petrol tesislerinin parçaları, deniz ve endüstriyel ekipmanlar, trafo ve jeneratörlerin) teslimini gerçekleştirmekteyiz.

Komple & Parça Yük

Yeni nesil araçlarımızla hizmetinizdeyiz

Lojistik Çözümleri

Size özel lojistik çözümleri sunuyoruz

Lojistik Yönetimi

Baştan sona lojistik takibi ve yönetimi

Ağır Nakliye Nedir?

Rüzgar tirbünü, petrol arama tesisi, yat, fabrika ekipmanları, kiriş,iş makinaları, reaktör, jeneratör, transformatör, trafo, cebri boru ve kazan gibi gabari dışı malzemelerinizi uzmanlık ve mühendislik gerektiren, coğrafi bakımdan ulaşılması en güç bölgelere bile güvenle ulaştırabilmektir.

Ankara Lojistik olarak, Low-bed filomuz ve dorselerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ağır nakliyat konusunda profesyonel hizmet arıyorsanız bize mutlaka ulaşınız.

Gabari dışı ve ağır yük taşımacılığında, geçilmesi zor köprü ve tüneller için yol etüdleri yapılarak farklı çözüm alternatifleri üretmekteyiz.

Ağır Yük Taşımasını Yaptığımız Sektörler
  • Endüstri ve Endüstriyel Makinalar
  • İnşaat Endüstrisi
  • Çelik ürünleri
  • Petrol Sektöründeki Ürünler
  • Rüzgar Enerjisi / Rüzgar Türbin Parçaları
  • Santral Ekipmanları / Hidroenerji
  • Denizcilik ve Yatçılık
  • Havacılık ve Demiryolları
“Ağır nakliyat çözümlerimiz ile sizlere en kaliteli, güvenilir hizmeti vermek için bütün çabalarımızı siz müşterilerimiz için sarf ediyoruz.” - Nihat YALÇIN

Güvenlik

Tüm personelimizin ekip uyumuyla çalışıp sevk edilecek olan malzemeleri en güvenli şekilde teslimat yapmaları adına firmamızda aylık seminerler düzenlenmektedir.

Kalite

Sevkiyatı yapılacak olan ürünlere özel araç parkımızla müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çözümler üretip en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermek bizim için vazgeçilmez bir kuraldır.

Hızlı Teslimat

Siz değerli müşterilerimizin , dilediği tarih ve zamanda yapılan teslimatlar firmamız adına gurur kaynağı olmakta ve para kazanmaktan çok daha önde gelmektedir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

+90 312 345 06 06